Antistresové omalovánky pro dospělé 3

Určení
pro dospělé
Antistresové

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Prostě super, netušila jsem, že mě to tak popadne a bude bavit, že budu moc ráda koukat po nových pastelkách !! Je to pro mě úžasný relax a antistresové omalovánky pro dospělé mají vskutku hodně skvělých motivů.Rozhodně doporučuji !!!

• , zakoupeno v Grada.cz

mám v zásobě pro chvíle nepohody a stresu

• Dostala jsem to co jsem si představovala

Určení
pro dospělé
Antistresové

Konečně je před námi léto a vy držíte v ruce nejlepšího kamaráda na dovolenou – neodmlouvá, nemůže se rozbít a přináší klid a radost z tvorby. Třetí díl originálních omalovánek od výtvarnice Jolany Daňkové. Obsahuje rady pro pokročilé omalovávačky a omalovávače – naučíte se vyznat v druzích pastelek, využít je až do posledního zbytečku i dokonale stínovat. Antistresové omalovánky pro dospělé vás tentokrát zvou na daleké cesty.

Vymalujte si: africké motivy od pyramid po skarabea australské domorodé obrázky skandinávské motivy elfů i sobů obyvatele hlubin moří a oceánů indiánské totemy a teepee motivy z pestrobarevné džungle

Z vlastní zkušenosti doporučujeme zásobit omalovánkami na dovolenou i ostatní členy rodiny, protože jinak hrozí, že ty vaše nenápadně přejdou do jejich majetku. Tenhle barevný koníček si nevybírá. Proti stresu účinkuje u mužů i žen, dětí i prarodičů. Zklidňuje, podporuje výtvarné cítění, přináší uspokojení z vlastní tvorby i tomu, kdo si třeba myslí, že nemá talent na malování. Inspiraci najdete v naší facebookové skupině s více než čtyřmi tisíci členek a členů.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• , zakoupeno v Grada.cz