Mimi omalovánky AXIÓMA Hegerová Vendula

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v pipkin cz

• Pěkné omalovánky pro nejmenší. Je tam opravdu hoooodně obrázků děti mají co dělat a zabavý se :-) určitě doporučuji.

Jsem velmi spokojena. Omalovánky jsem kupovala dceři a nyní jsem je sháněla pro synovce.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Krásné obrázky
    • Jednoduché pro malé děti

Velká spokojenost.

krásný pro malé děti, velké obrázky a hodně jich

Produkt nemá žádné parametry.

Vendula Hegerová AXIÓMA 2012 Papírenský sortiment, čeština, 64 stran

• , zakoupeno v pipkin cz

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Krásné obrázky
    • Jednoduché pro malé děti

Velká spokojenost.

krásný pro malé děti, velké obrázky a hodně jich

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• velké a jednoduché obrázky, dobrý papír

• , zakoupeno v ABZ.cz

čitelné obrázky, některé vhodné i jako jednotažky, resp. na uvolňování ruky pro prvňáky

• , zakoupeno v ABZ.cz

krásné obrázky