TOPP Zlatá Kniha relaxačních omalovánek

Produkt nemá žádné parametry.

Skvělé!

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Veliký výběr pěkných obrázků k vykreslování. Kniha vypadá celkově velice dobře.
    • Nic.

Milovníkům pastelek a vymalovánek vřele doporučuji,

• Skvělý relax

mohu jen doporučit pro dlouhé zimní večery a jako velmi hezký vánoční dárek,už jen kvůli krásně zlatě zdobené vazbě knihy.velice mě zaujalo její provedení.zcela jsem malování propadla a rozhodně budu ještě uvažovat o koupi některé z dalších vámi nabízených omalovánek,tahle mi určitě dlouho nevydrží,nedokážu vybarvit jen jeden obrázek denně.už teď se rozhlížím,která další z omalovánek skončí u mě.ještě jednou moc děkuji.

Produkt nemá žádné parametry.

333 motivů k vymalování a uvolnění Bookmedia 2016, edice TOPP-TVOŘÍME ORIGINÁLNĚ PRO POTĚŠENÍ Kniha, čeština, 288 stran

Skvělé!

• Nic.

Milovníkům pastelek a vymalovánek vřele doporučuji,

• Skvělý relax

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Zlatá kniha relaxačních omalovánek je moc hezky provedená.Na první pohled člověk nepozná,že to neni knížka,protože krásně vypadá.Kniha obsahuje 333 omalovánek,což je super.Člověk má dá se říct na rok co vybarvovat.A taky se může kniha uložit do knihovny mezi ostatní knížky.
    • Co neni tak úplně hezké jsou v některých omalovánkách německá slova,která se mají také vybarvovat.Ale je to naštěstí asi u 4 omalovánek.

Tuto knihu jsem dostala od manžela k svátku,a když jsem ji ukázala v práci,tak ji jedna kamarádka taky chtěla.A s manželem jsem zjistila,že na Mega knihách je o sto korun levnější,tak jsem omalovánek objednala víc,protože je dáme taky jako dárky.