VINTAGE OMALOVÁNKY PŘEKRÁSNÉ VINTAGE NÁKRESY

Antistresové

Krásné relaxační omalovánky.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Za tak nízkou cenu je kniha skvěla pro ty, kdo miluji neutrální vzory. Mandaly, obrazce po celé ploše aj. Ještě jsem v nich nemalovala, ale kniha má přes 100 stran a je suprová. Velice doporučuji

• Pěkné

Antistresové

Překrásné Vintage nákresy pro vaší tvorbu Omega 2015 Kniha, čeština, 256 stran

Krásné relaxační omalovánky.

• Pěkné
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• nádherné obrázky,zrovna nad nimi sedím
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Další krásná a inspirativní kniha omalovánek.

• Super
    • Doporučuji

• Bude to opět dárek

Doporučuji obchod.Jsou spolehliví,zboží je v naprostém pořádku.Líbí se mi i jejich nabídka.Je z čeho vybírat!!

• Krásné obrázky, pocet stran

super

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Pěkné obrázky, kvalitní papír - bude to pěkný dárek. Určitě můžu doporučit i ostatním, kteří mají dost času, trpělivosti a citu pro barvy.